Obserwatorzy

sobota, 17 lipca 2010

Słowem wstępu:)

Witajcie!

Za namową najpierw Alienory, później Starej Panny, a w końcu Agmatii, postanowiłam założyć własnego bloga. Będzie to mój pierwszy w życiu, więc na początku może być prowadzony trochę chaotycznie, ale z czasem powinnam nabrać wprawy. Szata graficzna będzie modyfikowana.
A teraz kilka słów o mnie:)
Moja pasja, którą jest kolekcjonowanie domków dla lalek, ma początki we wczesnym dzieciństwie. Wszystko zaczęło się w wieku czterech lat, kiedy to robiłam malutkie mieszkanka w pudełkach od zapałek lub po butach, szkatułkach na biżuterię mojej mamy (miały fajne przegródki:)) itp. W wieku lat jedenastu pojechałam na wycieczkę do Londynu, gdzie zobaczyłam dom lalek królowej Mary. Do dziś pamiętam to niesamowite wrażenie, które na mnie wywarł. Było tak ogromne, że w kilka minut, ku przerażeniu mojej mamy;), dostałam temperatury. Lata mijały, ale moje pragnienie posiadania domku nie przeminęło. Obecnie jestem posiadaczką kilku. Póki co na blogu planuję zaprezentować trzy z nich. Mam nadzieję, że spędzicie tutaj miło czas i że więcej osób "zarazi się" tym hobby, które w Polsce nie jest jeszcze powszechnie znane.

9 komentarzy:

 1. Jak miło wreszcie Cię widzieć w gronie blogowiczek :)
  Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy (a przede wszystkim zdjęcia domków!!) i obiecuję zaglądać bardzo regularnie ;)

  Agmatia vel Zuzia

  OdpowiedzUsuń
 2. witamy i prosimy ZDJĘĘĘĘĘCIAAA!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Bardzo się cieszę z tego, że w sieci pojawił się kolejny polski blog o miniaturkach. Na pewno będę go często odwiedzać:)
  Trzymam kciuki i pozdrawiam,
  Zofianna

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam i zapisuję do ulubionych.
  Radek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ps. Dzięki za buciki świetne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale miła niespodzianka:))))))))) Super, że się w końcu dałaś namówić na bloga:)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję wszystkim za miłe słowa:-)

  OdpowiedzUsuń